Наша гордість

2015-2016 навчальний рік

Вітаємо Гаврилуцу Валерію (районна гімназія) та Сорочан Тетяну (Врадіївська ЗОШ№1), які отримали золоті медалі за високі успіхи у навчанні.

Вітаємо Нагурну Дар.ю (районна гімназія), яка отримала срібну медаль за високі успіхи у навчанні.

2014-2015 навчальний рік

Вітаємо Ліпковського Андрія, учня 11 класу Врадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та вчителя Солопову Л.І з ІІІ місцем у обласній предметній олімпіаді з географії !!!

Вітаємо Карпінського Андрія учня 11 класу та вчителя Албул Г.А з І місцем у обласному етапі конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт Малої академії наук !!

Призери обласних предметних олімпіад і конкурсів 2013/2014 навчальний рік

Вітаємо учнів районної гімназії: Козаченко Анастасію, за зайняте І місце у обласній олімпіаді з світової літератури.з іноземної мови: Гаврилуцу Валерію -ІІ місце, Козаченко Анастасію -ІІІ місце , з української мови Турчинський Дмитра -ІІІ місце. Учень 11 класу районної гімназії Денисенко Андрій став переможцем обласного етапу конкурсу-захисту науково дослідних робіт Малої Академії наук . Учениці районної гімназії Гаврилуца Валерія та Паламарчук Анастасія посіли 2 ІІІ місця у обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Призери обласних предметних олімпіад 2012/2013 навчальний рік

Вітаємо переможців обласних предметних олімпіад - учнів районної гімназії: з світової літератури - Балабан Ірину ,(ІІ місце) та Козаченко Анастасію (ІІІ місце) та їх вчителя Ганчину С.Ю. з української мови та літератури: Турчинського Дмитра (ІІІ місце) вчитель Сідлецька В.В., з інформаційних технологій: Єфимова Дмитра (ІІІ місце) вчитель Поплужна Н.М.
Вітаємо переможців обласної інтернет - олімпіади з математики: Жовту Анастасію ученицю 10 класу та Сидоренко Валентину ученицю11 класу, Врадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та їх вчителя Жорову Л.А., учня 11класу районної гімназії Білого Дениса та його вчителя Албул Г.А, які зайняли ІІІ місце
Вітаємо Карпінського Андрія учня 9 класу районної гімназії за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з математики та його вчителя Прокопець Т.В.
Вітаємо Ліпковського Андрія, учня 9 класу Врадіївської ЗОШ №1 за зайняте ІІІ місце у обласній предметній олімпіаді з географії та його вчителя Солопову Л.І.
Вітаємо Юрченко Дарію, ученицю 11 класу районної гімназії за зайняте І місце в обласному конкурсі - захисті науково- дослідницьких робіт МАН та її керівника Мовчан Н.І.
Кiлькiсть переглядiв: 138