Відділ освіти Врадіївської райдержадміністрації Миколаївської області

Адреса: смт. Врадіївка вул. Незалежності, 104

e-mail osvita_vrad@ukr.net т. (0512) 9-65-78,9-11-75

Начальник відділу освіти райдержадміністрації

Мокряк Олена Миколаївна

Н А К А З
12.02.2018 року смт. Врадіївка № 15
Про призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх школах смт Врадіївка, дитячо-юнацькій спортивній школі та Будинку дитячої творчості
На виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Врадіївському районі протокол №2
від 12.02.2018р., у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на ГРЗ серед учнів даних закладів освіти смт Врадіївка та з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, розповсюдження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу ,
НАКАЗУЮ:
1. Призупинити навчально-виховний процес у Врадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Врадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 , Врадіївській районній гімназії , дитячо-юнацькій спортивній школі та Будинку дитячої творчості з з 12 лютого 2018 року по 18 лютого 2018 року включно.
2. Керівникам Врадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Врадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 , Врадіївської районної гімназії , дитячо-юнацької спортивної школи та Будинку дитячої творчості
2.1. На період тимчасового призупинення навчально-виховного процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.
2.2. Проінформувати батьків, учнів про тимчасове призупинення занять та про зміни в роботі навчального процесу.
2.3.Пропущений під час призупинення навчально-виховного процесу навчальний матеріал опрацювати за рахунок ущільнення навчального матеріалу, шляхом організованого дистанційного навчання з усіх предметів для самостійного навчання учнів та за рахунок оптимізації навчального процесу, а саме:
- розміщення в блогах, у соціальних мережах, на сайтах шкіл навчального матеріалу, тестових завдань;
- надання по e-mail індивідуальних завдань учням;
- розробка тематичних самоосвітніх програм для школярів тощо.
2.4. Спланувати залучення вчителів під час призупинення навчально-виховного процесу до різних видів організаційно-педагогічної роботи.
2.5.Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій.
2.6.Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних умов (провітрювання, вологе прибирания з використанням дезініфкуючих засобів тощо) у навчальному закладі.
2.7.Забезпечити постійний контроль за станом захворюваності на ГРЗ .
2.8.Видати наказ по закладу про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу.
3. Даний наказ розмістити на офіційному сайті відділу освіти.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник відділу освіти О.М.Мокряк
8 лютого 2018 року у районному методичному кабінеті відбулося засідання школи професійної майстерності заступників директорів шкіл на тему: "Інноваційні форми методичної роботи як засіб удосконалення професійної компетеності педагогів". Заняття школи проводилося у інтерактивній формі. Заступники працювали у групах- відповідали на питання тесту, складали порядок денний педагогічної ради, методичного об,єднання по впровадженню Концепції нової української школи, визначали стиль керівництва школою. Завідувач РМК Кушнір Н.В презентувала корпоративні методи навчання персоналу, а саме секондмент (навчальні відрядження).

/Files/images/IMG-f3191ed57059ff906b315984ede55475-V.jpg

/Files/images/IMG-2594c3c27f2a38205cbe27d9dcfa9164-V.jpg

/Files/images/IMG-e8b22125bd854743f1ed2431a9e0aec2-V.jpg

1 лютого 2018 року у відділі освіти відбулася нарада голів первинних профспілкових організацій. На нараді розглядались питання планування роботи, соціального захисту педагогічних працівників.

/Files/images/IMG_20170124_090309[1].jpg

Орієнтовний перелік засобів навчання у початковій школі 1 клас 2018 рік
Назва засобів навчання Кількість
1. Мовний складник
1. Набір наочно-дидактичних матеріалів з української мови 7*
2. Набір наочно-дидактичних матеріалів з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) 7*
2. Логіко-математичний складник
1. Набір цифр і знаків на магнітах 1
2. Набір моделей геометричних тіл та фігур (дерев'яні / пластикові) 1
3. Набір мірного посуду (пластиковий) 2
4. Терези з набором важків або електронні ваги 2
5. Математичний планшет 7*
6. Танграм 7*
7. Навчальний набір грошових знаків 7*
8. Лічильний матеріал (набір Кюізенера, пластикові геометричні фігури тощо) 7*
9. Модель механічного годинника, настільна (24 год, годинна, хвилинна, секундна стрілки) для учнів 7*
10. Набори для конструювання з різними способами з'єднання деталей (50-100 елементів) 1*
11. Килимок-конструктор з пазлів 4
3. Природничо-науковий складник
1. Лупа шкільна (семикратне збільшення) 7*
2. Мікроскоп учнівський малий 7*
4. Художньо-мистецький складник
1. Комплект дитячих музичних інструментів (ксилофон/металофон, сопілка/дудка, маракаси, бубон/барабан, трикутник тощо) 1
2. Ляльки-рукавички для театральних ігор (5-6 штук) 7*
5, Технічне обладнання 1
1. Оргтехніка (принтер, сканер, копір, ламінатор) 1
Аксесуари для БФП: набір чорнила (чорне) 2 2
набір чорнила (кольорове) 10
папір багатофункціональний офісний (500 аркушів), плівка для ламінування 1
6. Додаткове обладнання
1. Демонстраційний комплект приладів (лінійка 1 м, 2 трикутники, циркуль) 1
2. Настільні розвивальні ігри (головоломки, лабіринти тощо) 7*
3. Мультимедійний проектор, ноутбук 1
4. Відкриті шафи для зберігання засобів навчання за потребою
5. Контейнери для роздаткового матеріалу за кількістю учнів
6. Фізична та адміністративна карт# України 1
7. Глобус 1
* із розрахунку 1 на групу із 4 учнів

Підготовка вчителів 1-х класів розпочнеться у лютому

У лютому 2018 року в Україні розпочнеться підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи. Відповіднийнаказпідписаний міністром освіти Лілією Гриневич. У рамках заходів з підготовки вчителів Інституту модернізації змісту освіти, місцевим органам управління освітою та закладам післядипломної педагогічної освіти доручено забезпечити обов'язкове підвищення кваліфікації учителями початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках та вчителями шкіл (класів), в яких діти навчаються мовами національних меншин.

Також у МОН рекомендують організувати проходження підвищення кваліфікації заступникам директорів шкіл з навчально-виховної роботи у початкових класах та вчителям-предметникам фізичної культури, мистецтв, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках.

Учителі іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, підвищуватимуть кваліфікацію за окремим графіком та програмами Британської Ради в Україні, Гете-Інституту в Україні та Посольства Франції в Україні.

Початок проведення першого етапу підвищення кваліфікації вчителів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/19 навчальному році запланований на лютий 2018 року.

Зокрема, з 15 лютого до 06 березня має відбутись перша настановна очна сесія. Проведення другої очної сесії заплановане на березень - квітень, а у травні - червні має відбутись підсумкова сесія. Разом з тим, вже з 01 лютого має бути організовано обов'язкове проходження дистанційного курсу навчання вчителів, які впроваджуватимуть стандарт початкової освіти у 2018/19 навчальному році, відповідно до графіку виконанняосвітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що вже затверджена МОН.

Учителям, які успішно пройдуть курс підготовки з впровадження нового змісту початкової освіти, будуть видані документи про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

/Files/images/1358509254_den-sobornost-tmb-270x180.jpg

Свято Дня Соборності встановлено в Україні, “…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…” Указ Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42/99


/Files/images/IMG_20180118_093200[1].jpg

18 січня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Врадіївської райдержадміністрації відбулося методичне об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти на тему «Формування елементарних математичних уявлень дітей дошкільного віку».
/Files/images/IMG_20180111_093721[1].jpg
11 січня у районному методичному кабінеті відбулася нарада завідувачів дошкільними навчальними закладами по питанню підготовки річного звіту по дошкільній освіті.

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 09 січня і триватиме до 31 січня 2018 року.
Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця. Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (24 березня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (31 березня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника кожний регіональний центр оцінювання якості освіти визначатиме окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки задержавну підсумкову атестаціюта не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу довищих навчальних закладів.

пробне ЗНОпідготовка до ЗНОЗНО Освіта. ua 04.01.2018

/Files/images/NY-MC2.jpg

ВІТАЄМО ВСІХ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! БАЖАЄМО ЗДОРОВ,Я МИРУ, ДОБРОБУТУ, ПРОФЕСІЙНИХ ЗДОБУТКІВ ТА УСПІХІВ!
26 грудня у Врадіївській ЗОШ№1 відбулась управлінська кейс- майстерня для керівників загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів "Інноваційні підходи до форм та розвитку управлінської компетентності керівника навчального закладу". Керівники закладів освіти під час тренінгів складали портрет сучасного директора школи, вчилися застосовувати корпоративні методи навчання персоналу на практиці.

/Files/images/IMG_20171226_091447[1].jpg

/Files/images/IMG_20171226_101629[1].jpg

23 грудня у Врадіївській ЗОШ №1 відбулось засідання районного методичного об,єднання вчителів української мови та літератури на тему "Вчитель нової української школи"
/Files/images/IMG_20171223_093827[1].jpg
/Files/images/IMG_20171223_093940_HDR[1].jpg

23 грудня у Врадіївській ЗОШ№1 відбулися районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури та інформаційних технологій

/Files/images/IMG_20171223_094622_HDR[1].jpg

/Files/images/IMG_20171223_095424_HDR[1].jpg

16 грудня у Врадіївській ЗОШ №1 відбулось засідання районного методичного об,єднання вчителів математики на тему" Вчитель - один з основних компонентів нової української школи"

/Files/images/IMG_20170330_100744[1].jpg

16-17 грудня у Врадіївській ЗОШ№1 відбулися районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: математики, географії та правознавства.

/Files/images/IMG_20171216_092658[1].jpg

7 грудня методисти районного методичного кабінету взяли участь у роботі регіонального кейс - семінару "Інноваційні моделі та форми організації корпоративного навчання керівних та педагогічних кадрів в умовах реформування освіти", який відбувся у м.Первомайську

/Files/images/IMG_20171207_130716[1].jpg

/Files/images/IMG_20171207_130725[1].jpg

Відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 1.12.2017 №1_9-650 керівники закладів освіти повинні оприлюднити на сайтах закладів інформацію про отримані та використані бюджетні, спонсорські кошти. Відповідно до статті 26 Закону України "Про освіту" керівники закладів освіти несуть відповідальність за їх діяльність.

1 грудня - День порозуміння з ВІЛ-інфікованими


/Files/images/world_aids_day_ribbon-225x300.png

У цей день ми не вшановуємо пам,ять померлих від СНІДу, не відвертаємо людей від цієї проблеми, говорячи,що це "чума ХХІ століття", а навпаки вчимося жити з ВІЛ-інфікованими пліч-о-пліч. Саме під таким гаслом 1 грудня у Будинку дитячої творчості відбувся захід для учнів 9-11 класів.

30 листопада у Новопавлівській ЗОШ відбувся районний семінар класних керівників "Превентивна освіта та виховання в системі роботи класного керівника"

/Files/images/IMG_20171130_095321.jpg

/Files/images/IMG_20171130_104414.jpg

28 листопада у Сирівському навчально - виховному комплексі відбувся районний семінар - практикум директорів шкіл та заступників з навчально - виховної роботи "Управлінська компетентність керівника - запорука успішної реалізації вимог Закону України "Про освіту".

/Files/images/IMG_20171128_093948[1].jpg

26 листопада у Врадіївській ЗОШ №1 відбулися районні предметні олімпіади з хімії та німецької мови

/Files/images/IMG-519a3d5cc2be321346db2c5a5753c89e-V.jpg

/Files/images/IMG-81389c5701136d668201cdafcab5e9ab-V.jpg

25 листопада - День памяті жертв Голодомору

/Files/images/IMG_20171124_095442.jpg

У школах району проходять заходи по відзначенню 85 роковин Голодомору 1932-1933 років

23 листопада у районному методичному кабінеті відбувся семінар завдувачів дошкільними навчальними закладами району. В роботі семінару взяла участь Руколь А.І - спеціаліст районного управління Держпродспоживслужби. Розглядались питання: виконання вимог Закону України "Про освіту", дотримання санітарних вимог у дошкільному закладі, ведення документації ДНЗ.


/Files/images/IMG_20170921_090347.jpg

21 листопада відначається День гідності та свободи

/Files/images/19-300x160.jpg

31 жовтня у Будинку дитячої творчості відбувся семінар керівників гуртків краєзнавчого та художньо- естетичного профілів

30 жовтня вчителі початкових класів шкіл району, які працюватимуть у 2018-2019 навчальному році з першокласниками взяли участь у організаційно- мотиваційному семінарі - практикумі по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти у м.Первомайську.
26 жовтня у відділі освіти відбулось навчання та перевірка знань керівників закладів освіти району з питань безпеки життєдіяльності.

На сайті відділу освіти розміщено Методичні рекомендації для шкіл щодо відпрацювання документів з цивільного захисту

/Files/images/1380655096_denuchitelya.jpg

ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!
До поки сонце світить з висоти, щебечуть птахи, зацвітають квіти, ми Вам життям бажаєм твердо йти,І дням наступним від душі радіти! Хай щастя завжди супроводить Вас, людська повага й шана не минають, а вашу мрію й працю повсякчас лиш визнання вінчають!
27 вересня відбувся світковий вогник для освітян району з нагоди Дня вчителя. Педагогів привітали голова райдержадміністрації Жосан В.П, голова районної ради Висоцький П.Т, Врадіївський селищний голова Москаленко М.Л.
21 вересня у відділі освіти райдержадміністрації відбулась нарада завідувачів дошкільними закладами району. На нараді розглядались питання: організація харчування у ДНЗ, звірка педагогічних кадрів, організація навчально -виховного процесу.

/Files/images/IMG_20170921_090347.jpg

14 вересня у відділі освіти відбулась розширена нарада керівників навчальних закладів, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім,ї дітей і молоді, управління соціального захисту, районної лікарні по питанню координації дій по запобіганню дитячій бездоглядності, профілактики правопорушень, соціальному захисту неповнолітніх за участі першого заступника голови райдержадміністрації Кравченко В.В

/Files/images/IMG_20160915_100736[2].jpg

/Files/images/images (2).jpg

Вітаю з Днем знань!

Нехай цей вересень відкриє перед юнню нові горизонти пізнання себе та світу, учителів надихне успіхами навчання і виховання, а батьків - гордістю за своїх дітей! Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячний, несе доьбрий настрій у кожну школу та родину. З нагоди свята бажаю міцного здоров.я, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів!

Начальник відділу освіти О.М.Мокряк

/Files/images/SAM_5548.JPG

Свято День знань у Нововасилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Увага! На сайті відділу освіти райдержадміністрації розміщено методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо викладання предметів у 2017/2018 навчальному році

29 серпня у районному Будинку культури відбулася районна конференція педагогічних працівників “ Про підсумки роботи навчальних закладів щодо забезпечення розвитку освіти у Врадіївському районі за 2016/2017 навчальний рік та завдання на 2017/2018 навчальний рік ” та засідання районних методичних об.єднаннь у Врадіївській ЗОШ №3

/Files/images/IMG_20170829_103929[1].jpg

/Files/images/IMG_20170829_112259[1].jpg

Сайти шкіл
Врадіївська ЗОШ №3 http://vradiivka-school3.edukit.mk.ua
Врадіївська ЗОШ №1 http://vradiivka-school1.edukit.mk.ua
Врадіївська районна гімназія http://vrad-gymnasium.at.ua/
Сирівський НВК http://sirovezosh.ucoz.ua/
Доброжанівська ЗОШ http://dbzoshvrdmk.fo.ru/
Великовеселівська ЗОШ http://veselaschool.edu.mk.ua/
Покровська ЗОШ http://gulyanihckaya-school.klasna.com/

Захарівська ЗОШ http/zaharivkaschool.edukit.mk.ua

Нововасилівська ЗОШ www.novovasylivka-vrad.edu kit.mk.ua
Новопавлівська ЗОШ http// novopavlivka - vrad. edukit.mk.ua
Адамівська ЗОШ http//adamivka-school/edukit.mk.ua

ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ !!!

Освітяни району стали ініціаторами оформлення патріотичної стіни біля центрального ставка і 27 червня зібрались біля неї, щоб привітати всіх з Днем Конституції. "Конституція - основний Закон моєї держави" під такою назвою відбувся захід, присвячений загальнодержавному святу. Участь у заході взяли Висоцький П.Т-голова районної ради, Боролвицький І.В- заступник голови райдержадміністрації, Москаленко М.Л- Врадіївський селищний голова. Начальник відділу освіти Мокряк О.М привітала всіх притсутніх зі святом, скаути Врадіївської ЗОШ №3 провели вікторину "Чи знаєш ти основний Закон?". На згадку про свято всі присутні отримали Конституцію України.

/Files/images/IMG_4994.JPG

/Files/images/IMG_5034.JPG

До уваги директорів шкіл!

PISA-2018

У 2018 році Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів – PISA.
Програма має на меті порівняти освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів із читання, математики та природничих дисциплін, прямо не пов’язаних з оволодінням шкільними програмами.Крім того, велика увага у дослідженні PISA приділяється вивченню факторів, що впливають на успішне навчання учнів.
Дослідження PISA проводиться кожні три роки, починаючи з 2000 року, шляхом тестування навичок і знань 15-річних учнів.Вважається, що в більшості країн саме в цьому віці учні закінчують основну школу, і постають перед вибором професії і загалом майбутнього життєвого шляху. Однак PISA не перевіряє рівня навчальних досягнень учнів, натомість оцінює наскільки учень зможе використовувати знання й уміння, отримані в школі, за можливих життєвих труднощів і викликів.Читацька грамотністьвизначається як здатність особи до широкого розуміння тексту, пошуку нової інформації, її відтворення та використання, інтерпретації змісту й формулювання власних умовиводів, осмислення й оцінювання змісту та форми тексту тощо.
Математична грамотність– це здатність особи до визначення й усвідомлення ролі математики в сучасному світі, надання добре обґрунтованих суджень, уміння використовувати математику в особистих цілях і в суспільному житті.
Природничо-наукова грамотністьпередбачає умінняпояснювати наукові явища, робити обґрунтовані висновки про них, усвідомлювати вплив науки і технологій на зміну матеріального, інтелектуального й культурного середовищ.
Крім оцінки предметних компетентностей, метою PISA також є визначення чинників, що впливають на рівень навчальних досягнень учнів у світі. Саме тому учасники Програми заповнюють анкету, що досліджує різноманітні аспекти їхнього життя. Ідеться про такі чинники, як міграційні процеси, гендерна політика, соціально-економічний стан, піклування і підтримка з боку батьків, навчання в ранньому дитинстві, мотивації до навчання, а також здатності регулювати свою власну навчальну поведінку, залучення до читання, інтерес до математики або задоволення від науки, повага до інших.
Також відповідні анкети заповнюють і адміністрації закладів, у яких навчаються учні, залучені до тестування. Мета такого анкетування – дослідити вплив на результати тестування учнів таких чинників як кваліфікація вчителів, навчальні плани, методики викладання, час на навчання та навчальні можливості як всередині школи, так і поза її межами, контроль якості шкільних процесів, лідерство та шкільне управління, залучення батьків до участі в шкільному житті, мікроклімат у школі, загальні цінності, очікування високих досягнень, взаємодія та взаємна підтримка тощо.
Дослідження PISA здійснюється в три етапи (підготовчий, пілотний, основний). Під час підготовчого етапу відбувається переклад та адаптація тестових матеріалів, а також анкет для опитування учнів та адміністрацій навчальних закладів. Пілотний передбачає апробацію завдань та інструментарію дослідження до контексту країн-учасниць. В основний період проводиться тестування, підготовка міжнародного та національного звітів.
Участь України в дослідженні PISA має кілька важливих аспектів. Зокрема, отримання об’єктивної інформації про готовність молодих громадян до повноцінного життя в сучасному суспільстві відповідно до міжнародних стандартів; розуміння чинників, які впливають на ефективність освіти в країні; можливість приймати рішення та формувати національну освітню політику на основі реальних даних про стан вітчизняної системи освіти. Крім того, завдання PISA та методологія оцінювання їхнього виконання слугуватимуть практичним орієнтиром для освітян у становленні компетентнісної парадигми освіти в Україні.
В Україні відповідальність за організацію та проведення дослідження PISA покладено на Український центр оцінювання якості освіти. Національним координатором проекту є Тетяна Вакуленко, начальник відділу досліджень і аналітики Українського центру.
Виконання завдань дослідження щодо створення вибірки учасників, а також підготовки національного звіту за результатами дослідження покладено на Інститут освітньої аналітики. До участі в проекті PISA–2018 на різних етапах його підготовки й проведення залучені фахівці Національної академії педагогічних наук України, аналітичного центру CEDOS, Інституту модернізації змісту освіти, інститутів післядипломної педагогічної освіти.
Детальну інформацію про PISA – рамкові матеріали, зразки завдань попередніх циклів, новини про стан підготовки до проведення дослідження в Україні – розміщено на офіційному сайті Програми в Україні:pisa.testportal.gov.ua.
До уваги директорів шкіл! На сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі "Керівникам навчальних закладів" розміщено відомості з результатами ДПА у формі ЗНО.
15 червня у відділі освіти райдержадміністрації відбулась нарада завдідувачів дошкільними навчальними закладами. На нараді розглядались питання: дотримання санітарно- гігієнічних норм у ДНЗ, ведення документації дошкільного закладу, інтруктивно - методичні рекомендації Міністерства освіти і науки Украни щодо організації освітньої роботи у ДНЗ у 2017-2018 навчальному році. В роботі наради взяла участь спеціаліст районного управління Держпродспоживслужби Руколь А.І
До уваги керівників шкіл! На сайті відділу освіти розміщено наказ Міністерства освіти і науки "Про структуру 2017-2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів" №1_9-315
1 червня в День захисту дітей маленькі школярі з усіх навчальних закладів району зібрались на святкову урочисту ходу. Учасників ходи привітали голова райдержадміністрації Жосан В.П, голова районної ради Висоцький П.Т, Врадіївський селищний голова, начальник відділу освіти Мокряк О.М. Школярі поклали квіти до пам,ятника загиблим воїнам. В парку дітей чекали веселі розваги, конкурси, змагання. Наприкінці свята всі учасники отримали мрозиво і цукерки від спонсорів.

/Files/images/IMG_4174.JPG

/Files/images/IMG_4152.JPG

30 травня у відділі освіти райдержадміністрації відбулось засідання комісії по розгляду заяв батьків по влаштуванню у дошкільні заклади селища у складі: Москаленко М.Л- Врадіївський селищний голова, Мокряк О.М - начальник відділу освіти, Багрін Г.М - методист РМК та завідувачи дитячими садками Врадіївки.

ВІТАЄМО ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

/Files/images/images (2).jpg

Бажаємо школярам- гарного відпочинку і яскравих вражень, вчителям - творчого завзяття, а випускникам - впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети

ВІТАЄМО ЛЮБЧЕНКО ІРИНУ ВАДИМІВНУ, ученицю 4 класу Захарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та її вчителя початкових класів Василишину О.В із зайнятим ІІІ місцем у обласній олімпіаді початкових класів з природознавства.

19 травня у районному Будинку культури відбувся районний фестиваль"Творчий зорепад освіти Врадіївщини". У фестивалі взяли участь учні , вчителі, вихователі, керівники гуртків, які зібрались, щоб відкрити свої таланти, дати волю своїм фантазіям. Всіх учасників зустрічала виставка вишивки. Розмаіїття кольорів та візерунків на роботах майстринь викликали щире захоплення прекрасним народним мистецтвом. Всіх присутніх привітали: заступник голови райдержадміністрації Боровицький І.В, голова районної ради Висоцький П.Т, начальник відділу освіти Мокряк О.М. Фестиваль довів, що у закладах освіти працюють творчі педагоги, які люлять музику і поезію. Учасники фестивалю отримали подарунки від народного депутата України Корнацького А.О

/Files/images/148.jpg

/Files/images/1110.jpg

/Files/images/312.jpg
15 травня розпочато атестаційну експертизу Новомиколаївського дошкільного закладу. Розпочалась атестація публічною презентацією ДНЗ. Голова комісії, начальник відділу освіти Мокряк О.М, наголосила, що головним завданням атестаційної експертизи є визначення рівня надання освітніх послуг у закладі та надання методичної допомоги в організації навчально - виховного процесу. Завідувач Новомиколаївським ДНЗ Волошина Л.В розповіла про історію створення закладу, про роботу по виконанню Базового компоненту дошкільної освіти, програми "Дитина", створенню безпечних умов перебування дітей.

/Files/images/IMG_3771.JPG

/Files/images/IMG_3591.JPG

/Files/images/IMG_3675.JPG

11 травня у Врадіївській районній гімназії відбулось традиційне свято вшанування обдарованих і талановитих учнів "Хвала розуму", на якому нагороди отримали призери і переможці районних та обласних етапів предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань. На свято завітали гості: Висоцький П.Т - голова районної ради, Боровицький І.В- заступник голови райдержадміністрації, Цибульський В.М- заступник голови районної ради, Мокряк О.М - начальник відділу освіти.

/Files/images/День_Європи.JPG

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.
9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі. Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи». У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. В 2017 році День Європи в Україні припадає на 20 травня.
11 травня 2017 року відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи в усіх містах області, районних центрах та адміністративних центрах.

/Files/images/IMG_20170511_090308[2].jpg

11 травня у відділі освіти райдержадміністрації відбулась нарада директорів пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей за участю спеціаліста Держпродспоживслужби у Врадіївському районі Руколь А.І. методиста РМК Богуш О.Л. Розглядались питання: дотримання санітарних норм під час роботи пришкільних таборів, ведення документації табору, організація дозвілля дітей

27 квітня у дошкільному навчальному закладі "Ромашка" відбувся районний семінар вихователів на тему "Емоційно - ціннісний розвиток дошкільників".Вихователі ДНЗ "Ромашка" показали заняття з дітьми другої молодшої групи, практичний психолог провела тренінг щодо запобігання професійному вигоранню педагогів.

26 квітня у відділі освіти райдержадміністрації відбулась нарада директорів шкіл району по питанню організації роботи пришкільних таборів влітку. Спеціалісти Держпродспоживслужби у Врадіївському районі Драмарецька Н.М та Руколь А.І розповіли про перевірки , які проводитимуться перед їх відкриттям, про заходи, які необхідно вжити, щоб відпочинок дітей у таборах був безпечним

Поради батькам учнів щодо складання державної підсумкової атестації

До складання

Ознайомтеся з порядком проведення державної підсумкової атестації (ДПА) учнів.

З’ясуйте бажання дітей щодо вибору навчального предмета, з якого вони складатимуть ДПА.

Почнітьготувати свою дитину до ДПА завчасно, однак не будьте нав’язливими.

Поділіться з дитиною своїм досвідом складання іспитів.

Пам’ятайте, що дитина може сама вибирати час для підготовки доДПА.

Будьте готові, не лише вислухати плани відповідей дитини на запитання ДПА, а й щось підказати їй.

Стежте за тим, щоб ваша дитина чергувала заняття та відпочинок (наприклад, 40 хвилин навчається, 10 — відпочиває).

Не забудьте, що дитині напередодні ДПА необхідно відпочити: ввечері після закінчення заняття прогулятися на свіжому повітрі, прийняти душ, раніше лягти спати.

Підтримайте дитину. Це додасть їй впевненості у своїх силах.

Під час складання

Будьте впевнені у знаннях вашої дитини.

Не хвилюйтеся, тому що зайве хвилювання заважатиме не лише вам, ай дитині, адже вона відчуватиме ваш неспокій.

Не відволікайте дитину телефонними дзвінками, вона сама вам зателефонує!

Після складання

Підтримайте дитину незалежно від результатів ДПА.

Порадьте, як раціонально розподілити час, готуючись до ДПА з інших навчальних предметів.

ВІТАЄМО ЯНЦЕВИЧА ЄВГЕНА, вихованця відділення важкої атлетики Врадіївської ДЮСШ з вдалим виступом на Чемпіонаті світу у м. Бангкок. Євген посів 5 місце серед 28 учасників і показав кращий результат серед юнаків збірної команди України.

/Files/images/янцевич 2017 бангкок.jpg

/Files/images/Янцевич Бангкок парад представлення.jpg

/Files/images/kartinki24_ru_easter_29.jpg

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

12 квітня у районному Будинку дитячої творчості відбувся районний конкурс дружин юних пожежних (ДЮП). У конкурсі взяли участь команди 9 шкіл району. Всі команди довели, що вони є справжніми помічниками пожежених, але перемогу здобула команда Врадіївської ЗОШ №1, ІІ місце посіла команда Покровської ЗОШ, ІІІ місце - команда районної гімназії

/Files/images/IMG_7561.jpg

/Files/images/IMG_7512.jpg

11 квітня у Покровській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар директорів шкіл на тему: "Школа - осередок розвитку сільської громади". Учасники семінару взяли участь у роботі "круглого" столу " Шляхи співпраці школи і сільської громади". Директор школи Маркітан А.В., Покровський сільський голова Ковтун Р.П , учні розповіли про спільні дії по соціальному захисту дітей, організації оздоровлення, волонтерського руху. Практичний психолог провела тренінг "Як запобігти професійному вигоранню", вчитель Покровської ЗОШ А закінчився семінар майстер - класом по виготовленню паперової писанки.

/Files/images/IMG_20170411_101528[1].jpg

/Files/images/IMG_20170411_092350[2].jpg

10 квітня у районному методичному кабінеті відбулось засідання районної атестаційної комісії.

/Files/images/IMG_20170410_103118[1].jpg

6 квітня у районному методичному кабінеті відбулась нарада завідувачів дошкільними закладами району. На нараді розглядались питання: виконання Державного стандарту Базового компоненту дошкільної освіти, роботи з батьками, атестації педагогів- дошкільників.

/Files/images/IMG_20170406_092150.jpg

30 березня у Врадіївській ЗОШ №1 відбулись засідання районних методичних об,єднань. Розглядались питання: презентація досвіду вчителів, які атестуються, державна підсумкова атестація,громадське обговорення нових програм для 5-9 класів, підготовка учнів до ЗНО, концепція нової української школи та нові підходи у педагогіці.

/Files/images/IMG_20170330_100744[1].jpg

/Files/images/IMG_20170330_100801[1].jpg

29 березня -73 річниця визволення Врадіївського району від фашистських загарбників

28 березня у Сирівському НВК відбулась підсумкова педагогічна рада за результатами атестаційної експертизи закладу. Члени атестаційної комісії виступили з рекомендаціями щодо організації навчально - виховного процесу в НВК. Голова комісії, начальник відділу освіти Мокряк О.М оголосила наказ по відділу освіти про визнання Сирівського НВК атестованим.

/Files/images/IMG_20170405_102337.jpg

27 березня в районі працювала робоча група обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на чолі із заступником директора Бєловою І.М. Для розгляду на колегії департаменту освіти і науки вивчалось питання "Формування україномовного середовища в освітніх закладах району". Члени робочої групи відвідали Доброжанівську ЗОШ, Адамівську ЗОШ, Врадіївську ЗОШ №3, районну гімназію, Богемський НВК, Сирівський НВК, Доброжанівський, Адамівський ДНЗ, Врадіївський ДНЗ "Калинонька" та виступили перед директорами і заступниками з даного питання.

/Files/images/IMG_2268.JPG

/Files/images/IMG_2259.JPG

13 березня у Сирівському НВК відбулась відкрита публічна презентація діяльності навчального закладу.Директор НВК Бетлій Л.С розповів про роботу закладу по забезпеченню якісної освіти, про професійне зростання педагогів, роботу з батьками, меценатами, зміцнення матеріально - технічної бази.
/Files/images/IMG_2117.JPG

/Files/images/IMG_2110.JPG

УВАГА! ЗМІНЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ НАКАЗ " Внесення змін до структури 2016-2017 навчального року wym-1489135152165
9 березня у відділі освіти райдержадміністрації відбулась нарада керівників навчальних закладів району. На нараді розглядались питання: внесення змін до структури навчального року, проведення заходів з економії енергоресурсів, прибирання прилеглих територій, обговорення програм для 5-9 класів, проведення методичних та виховних заходів , організації харчування, підготовки до ЗНО -2017, замовлення підручників для 9 класів. В роботі наради взяла участь Драмарецька Н . М -головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби у Врадіївському районі.

/Files/images/IMG_2096.JPG

/Files/images/IMG_2101.JPG


/Files/images/image002.jpg

Сьогодні 9 березня відзначається 203- річниця з дня народження Т Г. Шевченко - видатного українського поета , письменника, художника, громадського діяча

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. Діаметр кратера Т. Г. Шевченко – 137 кілометрів. 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.

/Files/images/125184905.jpg

Шановні жінки! Вітаємо всіх Вас зі святом 8 березня.
Бажаємо щастя і тепла, весни, усмішок, сонця. Щоб доля світла увійшла до кожного віконця. Хай навкруги цвіте бузок, а небо буде ясним. І щоб життя завжди було щасливим і прекрасним. І щоб завжди у вас в душі горів вогонь кохання і хай у цей весняний час здійсняться всі бажання.!!!
2 березня у Будинку дитячої творчості відбувся районний конкурс юних екскурсоводів. Учасники конкурсу представили презентації експозиції своїх музеїв, відповіли на питання інтелектуальної гри, склали план проведення екскурсії.

/Files/images/PIC_0227.JPG

/Files/images/PIC_0229.JPG

1 березня у Адамівській ЗОШ пройшов семінар на тему "Гра, творчість, праця - три основи навчально - виховного процесу". В роботі семінару взяли участь вчителі української мови та літератури, початкових класів, фізичного виховання шкіл району. Педагоги школи Котляр О.О, Подгорна І. Ю, Мицак А. М, Шевчук О.В, Григор,єва В.В презентували свій досвід роботи і провели мастер - класи для колег.Завершився семінар загальношкільним святом "Казковий вернісаж", на який завітали герої улюблених казок.

/Files/images/IMG_20170301_090927[1].jpg/Files/images/IMG_20170301_121133[1].jpg

/Files/images/IMG_20170301_100700[1].jpg

28 лютого у Врадіївській ЗОШ №1 відбувся районний семінар вчителів англійської мови, який провели волонтери Корпусу Миру Чарльз Сантьяго і Кесерін Буллер. Семінар пройшов у формі тім- тічінгу, коли навчання проводиться двома мовами: англійською та українською. Волонтери розповіли про історію організації Корпус Миру та познайомили присутніх з особливостями уроку в американській школі, використанням інформаційних технологій, гри. Учасники семінару отримали сертифікати.
/Files/images/IMG_20170228_093538[1].jpg/Files/images/IMG_20170228_093019[1].jpg
28 лютого у районному методичному кабінеті відбулась нарада заступників з виховної роботи і педагогів - організаторів На нараді розглядались питання "Процес формування лідерських якостей в особистісно орієнтованому виховному процесі закладу освіти", "Організація превентивного виховання в навчальному закладі", Виконання Програми військово-патріотичного виховання населення у Врадіївському районі на 2015-2020 роки у 2016 році.
/Files/images/IMG_20170228_090007[1].jpg
24 лютого у Захарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів української мови та літератури і зарубіжної літератури "Розвиток учня як особистості в умовах компетентнісного підходу до навчання" Вчителі української мови і літератури Бондарчук С.І, Халімончук С. М, вчитель зарубіжної літератури Кафтан О.А провели майстер - класи для колег, презентували свій досвід роботи. А закінчився семінар загальношкільним святом "О мово рідна, золота колиска..."

/Files/images/IMG_20170224_110142[1].jpg

/Files/images/IMG_20170224_094705[1].jpg

/Files/images/IMG_20170224_115334[1].jpg

22 лютого у Федорівській ЗОШ відбулось свято "Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо". Учні та педагоги веселими піснями зустрічали прихід весни та святкували Масляну.

/Files/images/IMG_20170222_111557[1].jpg

/Files/images/IMG_20170222_115338[1].jpg

20 лютого День Героїв Небесної Сотні

/Files/images/h_ua_den_nebesnoy_sotni.jpg

11 лютого 23015 року Указом Президента України №69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам,яті героїв Небесної Сотні" в країні встановлено особливий пам,ятний день - День героїв Небесної Сотні, який відзначається щороку 20 лютого
15 лютого у Будинку дитячої творчості пройшов захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, виведенню військ колишнього СРСР з Афганістану . Нікого не залишили байдужими щирі слова про героїв Афгану, яким і через стільки років сняться ті події.

/Files/images/IMG_6167.jpg

/Files/images/IMG_6148.jpg
14 лютого у Будинку дитячої творчості пройшов захід, присвячений Дню закоханих. Веселі розваги, конкурси і танці сподобалися всім учасникам, адже про кохання можна говорити і з гумором.

/Files/images/IMG_6088.jpg/Files/images/IMG_6122.jpg

14 лютого у Врадіївській районній гімназії відбувся районний практичний семінар "Ресурсна ефективність управлінської підтримки педагога гімназії" для заступників директорів шкіл з навчально - виховної роботи. Учасники семінару побували на уроці фізики у 7 класі (вчитель Цимбал А.І), на занятті - ігровому моделюванні з обдарованими учнями "Робота дизайнерського бюро" (вчителі: Поплужна Н.М, Хмельова О.Г, Жукевич О.А) Завершився семінар засіданням нестандартної атестаційної комісії, на якій учні та вчителі характеризували педагогів, що атестуються.Учасників семінару привітали Жосан В.П - голова райдержадміністрації та Висоцький П.Т.- голова районної ради

/Files/images/IMG_20170214_092938[1].jpg

/Files/images/IMG_20170214_104238[1].jpg
/Files/images/IMG_20170214_121552[1].jpg
15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Я хочу лиш, щоб чоловічі руки
Не зброю обіймали, а коханих.
І щоб вони не танки вели в поле,
А борозну до щастя прокладали.
Хай дужі руки чоловічі,
Не порохом пропахнуть, а колоссям,
Хай у труді шукають щастя вічне,
Так в нашому народі повелося.
10 лютого у Федорівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся захід, присвячений річниці виведення військ з території Афганістану "Афганістан болить у моїй душі!". Під час заходу звучали пісні та вірші про події далекої афганської війни, ділились своїми спогадами педагоги.Нам потрібен мир! Саме ці слова стали стали лейтмотивом заходу

/Files/images/IMG_20170210_121842[1].jpg

ВІТАЄМО НЕМИРОВСЬКУ НАТАЛІЮ ІВАНІВНУ, ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ СИРІВСЬКОГО НВК , ЯКА ПОСІЛА ІІІ МІСЦЕ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ" НОМІНАЦІЯ "ПОЧАТКОВА ОСВІТА"
ВІТАЄМО БУНЧУК ЛАРИСУ МИХАЙЛІВНУ ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ НОВОПАВЛІВСЬКОЇ ЗОШ З УЧАСТЮ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ"
Про погіршення погодних умов
Згідно телефонограми департаменту освіти і науки облдержадміністрації 7-8 лютого очікується погіршення погодних умов: сильний сніг, хуртовина, зниження температури повітря, ожеледь, налипання мокрого снігу.

1 лютого розпочалась державна атестація Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Школа представила відкриту публічну презентацію діяльності закладу, на якій були присутні: Жосан В.П.- голова райдержадміністрації, Висоцький П. Т- голова районної ради, Цибульський В.М -заступник голови районної ради, Мокряк О.М - начальник відділу освіти, голова комісії, члени атестаційної комісії, батьки, жителі села.

/Files/images/IMG_0232.JPG

/Files/images/IMG_0233.JPG/Files/images/IMG_0248.JPG

ПАМ'ЯТКА щодо запобігання захворюваності на грип та інші ГРВІ

1. Під час високого ризику захворювання на ГРВІ не відвідуйте місця, де можливе велике скупчення людей.
2. За можливості зведіть до мінімуму поїздки у громадському транспорті
3. Остерігайтеся близького контакту з людьми, які мають симптоми грипу або інших ГРВІ.
4. Часто мийте руки з милом. Якщо немає такої можливості, використовуйте спеціальні алкогольвмісні засоби для оброблення та знезараження рук.
5. Не торкайтесь слизових оболонок очей, носа, рота немитими руками.
6. При чханні та кашлі прикривайте рот одноразовою хустинкою. Забезпечте дитину такими хустинками.
7. Часто провітрюйте приміщення вдома та на роботі.
8. Уникайте поцілунків, обіймів, рукостискань тощо.
9. Не допускайте переохолодження або перегрівання організму.
10. Змащуйте слизові оболонки носа оксоліновою маззю.
11. Проводьте щоденне вологе прибирання кімнат.
12. Організовуйте собі та дитині повноцінне, вітамінізоване харчування з достатньою кількістю природних джерел вітаміну С (свіжі овочі та фрукти) та фітонцидів (часник, цибуля, імбир тощо).
13. При погіршенні самопочуття залишайтеся вдома, не займайтеся самолікуванням — викличте лікаря для обстеження та призначення ефективного лікування.
14. При появі ускладнень захворювання на грип у вас чи вашої дитини не зволікайте. Організуйте госпіталізацію з метою отримання кваліфікованої допомоги медиків.
26 січня у відділі освіти райдержадміністрації відбулась нарада директорів шкіл району. На нараді розглядались питання:фінансування закладів освіти у 2017 році, харчування учнів,проведення методичних та виховних заходів, замовлення підручників для учнів 9-х класів, проведення контрольних робіт у 11-х класах, обговорення проекту типових навчальних планів для 10-11 класів. Начальник відділу освіти Мокряк О.М проаналізувала роботу освітян району у І семестрі 2016-2017 навчального року. Врадіївський селищний голова Москаленко М.Л розповів присутнім про переваги об,єднання територіальних громад, військовий комісар Дубняк В.Б наголосив на необхідності контролю за військовим обліком громадян, викладанням предмету "Захист Вітчизни".

/Files/images/IMG_20170126_090852[1].jpg

/Files/images/IMG_20170126_090615[1].jpg
24 січня у відділі освіти райдержадміністрації відбувся семінар - навчання голів профспілкових організацій шкіл району. На семінарі розглядались питання планування роботи профспілкової організації. Також було проведено тренінг
/Files/images/IMG_20170124_090309[1].jpg
17 січня у районному методичному кабінеті відбулась нарада завідувачів дошкільними навчальними закладами району з питань підготовки річного статистичного звіту.

/Files/images/IMG_20170117_091814[1].jpg

13 січня учасники фольклорного колективу "Чисті роси" завітали до відділу освіти, щоб привітати працівників зі святом Маланки.
/Files/images/IMG_20170113_130802[1].jpg
З новорічними та різдвяними святами привітали працівників відділу освіти вихованці Врадіївського ДНЗ "Калинонька".

/Files/images/IMG_20170113_104054[1].jpg

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ! РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ПРОБНЕ ЗНО ! Реєстрація триватиме з 10 по 31 січня 2017 року. Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня - українську мову і літературу та 8 квітня один з предметів( історії України, математики, фізики, географії, хімії, англійської мови) Вартість одного тестування для одного учасника -129 грн.

/Files/images/s-novim-rokom-kartinki-1.jpg

Вітаємо всіх працівників закладів освіти з Новим Роком та Різдвом! Бажаємо міцного здоров,я, миру, втілення всіх мрій і сподівань!

До уваги вчителів! У Розділі "На допомогу вчителю" розміщено уроки з використанням ІКТ

19 грудня до вихованців Будинку дитячої творчості завітав святий Миколай. Під час дійства діти познайомились з традиціями і звичиями цього свята. Кожна дитина отримала від святого Миколая солодкий подарунок. Кошти на придбання подарунків було виділено з районного бюджету.

/Files/images/IMG_4344.JPG

/Files/images/IMG_4359.JPG

/Files/images/s87746025.jpg

Вітаємо Всіх з Днем святого Миколая!
З метою вивчення досвіду використання інформаційно - комунікаційних технологій у навчально - виховному процесі з 1 по 15 грудня 2016 року оголошено проведення вернісажу педагогічних ідей. Кращі уроки, позакласні заходи будуть розміщені на сайті відділу освіти та зібрані у методичну збірку
Триває ІІ (районний) етап Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін. Вже пройшли районні олімпіади з хімії, математики, фізики, історії, географії.

/Files/images/IMAG2386.jpg

8 грудня у Федорівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулась зустріч з Щербатюком Володимиром Михайловичем, професором історії Київської академії внутрішніх справ, колишнім учнем школи, який презентував історико - етнографічне дослідження "Шевченків край" та подарував своє видання школі.

/Files/images/SAM_1514.jpg

/Files/images/SAM_1512.JPG
З 5 по 9 грудня у школах району проходить Всеукраїнський Тиждень права. Проводяться уроки на тему "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у бібіліотеках діють книжкові виставки " На захисті прав людини", проходять конкурси знавців права, вікторини на правову тематику.
6 грудня у відділі освіти відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" . Педагоги Гуляницької ЗОШ (Єлінек Л.В) Сирівського НВК (Немеровська Н.І), районної гімназії (Поплужна Н.М), Новопавлівської ЗОШ (Бунчук Л.М), Доброжанівської ЗОШ (Дазіденко Н.В, Кранга І.П) представили власний досвід роботи та продемонстрували майстер - клас "Я це роблю так".

/Files/images/IMG_20161206_111516[1].jpg/Files/images/IMG_20161206_101103[1].jpg

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

/Files/images/content_zsu14.jpg

4 грудня відбулось засідання районного методичного об,єднання вчителів математики. Педагоги розглянули питання:"Мислення як процес опосередкованого і узагальненого відображення людиною предметів об,єктивної дійсності в їх істотних зв,язках і відношеннях" "Здоров,язберігаючі технології на уроках математики". Керівник методичного об,єдннаня Жорова Л.А озайомила колег з новинками методичної літератури

/Files/images/IMG_20161204_095809[1].jpg

4 грудня у Врадіївській ЗОШ №1 відбулась районна олімпіада з математики, у якій взяли участь учні 6-11 класів (32 чоловіки) Найкращі результати показали учні районної гімназії, Врадіївської ЗОШ №1, Сирівського НВК
1 грудня 2016 року у відділі освіти відбулась нарада керівників загальноосвітніх шкіл. На нараді розглядались питання: атестація загальноосвітніх закладів,аналіз звернень громадян,проведення предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу "Учитель року", участі учнів у пробному ЗНО-2017, проведення форуму патріотичних справ, харчування учнів

/Files/images/IMG_20161201_090209[1].jpg

29 листопада у Врадіївській районній гімназії відбувся районний семінар класних керівників "Майстерність класного керівника, його творча ініціатива, вдосконалення методів та форм роботи з учнями. " Розпочався семінар з виступу заступника директора гімназії Боровицької О.В по темі : "Пріорететні напрями роботи класного керівника". Практичний психолог гімназії Хмельова О.Г представила досвід "Психологічний супровід класного керівника". Виховна година з елементами тренінгу "Інтернет:за і проти" (класний керівник 7 класу Мовчан Н.І) викликала жваве обговорення. А завершився семінар святом українського вареника

/Files/images/PB291090.jpg

/Files/images/IMG_6901.jpg

Вітаємо з Днем гідності і свободи!

/Files/images/den-gidnosti.jpg

17 листопада у районному методичному кабінеті відбулась нарада заступників з виховної роботи та педагогів організаторів шкіл району за участю начальника відділу освіти Мокряк О.М . На нараді розглядались питання: превентивне виховання учнів- пріоритетний напрямок профілактики негативних проявів в учнівському середовищі, формування громадянської компетентностімолоді за умов сучасного навчального закладу, діяльність скаутського учнівського самоврядування як шлях до ркеативної демократії в школі.

/Files/images/IMG_20161117_090517[1].jpg

9 листопада у Покровській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов День відділу освіти райдержадмністрації. Методисти районного методичного кабінету на чолі з начальником відділу Мокряк О.М відвідали уроки , вивчили питання виконання навчальних планів і програм, надали допомогу у веденні шкільної документації та провели нараду з педагогічним колективом.

До уваги директорів шкіл та педагогів!

Відповідно до наказу по відділу освіти райдержадміністрації №160 від 10.10.2016 з 19.11 по 24.12.2016 пройдуть районні предметні олімпіади з базових дисциплін

- 19.11.2016 – із хімії; російської мови і літератури;

- 20.11.2016 – з інформатики;

- 26.11.2016 – із географії;

- 27.11.2016 – з економіки;

- 03.12.2016 – із трудового навчання;

- 04.12.2016 – із математики;

- 10.12.2016 – із фізики; історії;

- 11.12.2016 – з екології;

- 17.12.2016 – з інформаційних технологій; англійської мови; зарубіжної літератури

- 18.12.2016 – із біології; німецької, французької, іспанської мов;

- 24.12.2016 – із правознавства; української мови і літератури; астрономії.

У жовтні загальноосвітні школи району спільно з громадської організацією "Солдатські матері Врадіївщини" провели благодійну акцію "Зваримо борщ солдату", під час якої зібрали продукти харчування, теплі речі та кошти для воїнів АТО.

/Files/images/IMG_1062.JPG/Files/images/IMG_1072.JPG

25-26 жовтня з метою підготовки до ЗНО -2017 учні 11-х класів шкіл району писали контрольні роботи з української мови та літератури та математики у формі тестів. Аналіз результатів робіт відбудеться на засіданнях районних методичних об,єднань

21 жовтня у Будинку дитячої творчості відбувся благодійний ярмарок. Гуртківці підготували солодощі та власні вироби . Розпочався ярмарок концертом. Кошти, отримані від ярмарку будуть передані в зону АТО та використані для потреб гуртків

/Files/images/IMG_3877.JPG/Files/images/IMG_1460.jpg

18 жовтня 2016 року відбувся районний турнір юних географів. Участь у турнірі взяли команди Врадіївської ЗОШ№1,№3, районної гімназії, Нововасилівської ЗОШ, Новопавлівської ЗОШ, Доброжанівської ЗОШ. Учасники турніру по черзі виступали в ролі доповідачів, апонентів та рецензентів. Перемогу здобула команда районної гімназії, яка і представляла район на обласному турнірі і посіла ІІІ місце!

/Files/images/IMG_0833.JPG/Files/images/IMG_0823.JPG

13 жовтня у школах району та Будинку дитячої творчості пройшли заходи до Дня українського козацтва, Дня захисника України

/Files/images/IMG_3760.jpg

/Files/images/IMG_3789.jpg

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ!
На сайті відділу освіти райдержадміністрації у розділі ЗНО-2017 розміщено програми по підготовці до ЗНО та інструктивно - методичні матеріали

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.